HAKKIMIZDA

Şirketimizin bugünü ve geleceği hakkında bilgileri
bu bölümden edinebilirsiniz.

Hakkımızda

İLKMAK Mühendislik Makina ve Yedek Parça İmalat Danışmanlık San. Tic.Ltd. Şti. 2016 yılında uzun yıllardır metal sektöründe üst düzey yöneticilik yapmış olan Makina Mühendisi ve A sınıfı İş Güvenliği Uzmanı İlker KIYAK tarafından Manisa’da kurulmuştur.

İLKMAK; Lazer Kaynak, Lazer Markalama, Paslanmaz, Alüminyum hassas kaynaklı imalat, Abkant Büküm prosesleri ile Plastik enjeksiyon ve Metal kalıpçılığı, otomotiv, soğutma, havacılık, silah ve medikal sektörlere fason olarak hizmet verme, bunun yanı sıra üniversite ve meslek liseleri ile işbirliği yaparak Ar-Ge ve İnovasyon merkezi olarakta yeni nesil genç teknisyen ve mühendis adaylarına eğitim ve uygulama amacı ile kurulmuştur. Türkiye’deki ilk ve tek taşınabilir mobil 300W lazer kaynak makinamız, Lazer Markalama makinamız , yine 300W AC / DC TIG Argon kaynak makinamız ile hassas kaynaklı imalat konusunda müşterilerine kaliteyi en uygun fiyata sunmaktadır.

İLKMAK uzun yıllardır farklı sektörlerde hizmet vermiş uzman yönetim kadrosu ile belirtilen konularda danışmanlık ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirip, yüksek kalitede zamanında ürün sevkini gerçekleştirerek güçlü bir iletişim ile müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Modern üretim sistemlerini ve bilgiyi nitelikli iş gücü ile birleştirerek ürettiği kaliteli ürünler ile ulusal ve uluslararası platformda söz sahibi olmak .

© 2017 İlkmak Mühendislik. Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım, Kodlama & Derleme Serhat ONYIL