HİZMETLERİMİZ

Şirketimizin verdiği diğer tüm hizmetleri bu bölümde inceleyebilirsiniz.

KAIZEN Sürekli İyileştirme uygulama desteği

KAIZEN Sürekli İyileştirme uygulama desteği ile ilgili hazırladığımız PDF dosyasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İşyeri Organizasyonu 5S

İşyeri Organizasyonu 5S ile ilgili hazırladığımız PDF dosyasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Toplam Üretken bakım uygulama ve eğitimi (TPM)

TPM ( Total Productive Maintenance ) Toplam Üretken bakım uygulama ve eğitimi için hazırladığımız örnek çalışmaya aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Abkant Büküm

İLKMAK’ta 0,5 mm’den 6 mm ye kadar çelik ve alüminyum parçaların hassas bükümü ve 0,5 mm den 3 mm ye kadar paslanmaz parçaların hassas büküm işlemi gerçekleştirilmektedir.

TIG Kaynağı

İLKMAK’ta Paslanmaz ve Alüminyum parçaların hassas kaynak işlemi Teknik resim WPQR’a göre hazırlanmış olan WPS’lere göre kaynak mühendisimizin kontrolü ve nezaretinde kaynak işlemi gerçekleştirilmektedir.

MAG Kaynağı

İLKMAK’ta Çelik parçaların hassas kaynak işlemi Teknik resim WPQR’a göre hazırlanmış olan WPS’lere göre kaynak mühendisimizin kontrolü ve nezaretinde kaynak işlemi gerçekleştirilmektedir.

Polisaj

İLKMAK ‘ ta Kaynağı yapılmış olan ürünlerin parlatma ve kaynak kirliliğinin temizlenmesi için uygun zımpara ve mop işlemi ile polisaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kaynak Danışmanlığı

İLKMAK’ta Uzman Kaynak Mühendisi ile EN 3834, EN 1090 ve EN 150805 CL1 ve CL2 seviye sertifikalandırma anlamında standarda ait tüm gereklerin yerine getirilmesi eğitim ve uygulama desteği verilmektedir. Bunun yanısıra WPQR hazırlama ve bu WPQR’lara göre WPS hazırlama WPS okuma ve uygulama eğitimi verilmektedir.
İLKMAK’ta Kaynak konusunda bilinmeyen kalmayacak sloganı ile tüm kaynaklı imalat yapan firmalara kaynak danışmanlığı yapılmaktadır.

© 2017 İlkmak Mühendislik. Tüm Hakları Saklıdır | Tasarım, Kodlama & Derleme Serhat ONYIL